~Funny Rp~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

...EqLenceLi rp'ler sizi bekliyor...

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Okul İçi Meslekler

+9
Ashley V. Jemkins
Jesse J. McCartney
Doutzen Rose Kroes
Eleonora Elicia Jemkins
James Daniel Black
Lily C. Jemkins
Alexis Simpson
Dayrnt Black O'Dwayne
Ashlee Simpson
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Ashlee Simpson
Okul Müdüresi/Dükkan Sahibi
Ashlee Simpson

Kadın
Rp Partneri : Dayrnt.m

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyÇarş. Haz. 04, 2008 1:00 am

Okul içi meslekler şunlardır;

-Hizmetli
-Kantin Görevlisi
-Fotokopici
-Doktor (Erkekler İçin)
-Hemşire (Kızlar İçin)
Öğretmen

Bunlardan herhangi birini istiyorsanız ad ve soyad yazıp yolalyın.Yalnız doktor,hemşire veya öğretmen olmak isteyenler örnek rp yolamalıdırlar...
http://funnyrp.niceboard.net
Dayrnt Black O'Dwayne
Okul Müdürü/Doktor/Dükkan Sahibi
Okul Müdürü/Doktor/Dükkan Sahibi
Dayrnt Black O'Dwayne

Erkek
Rp Partneri : Ashley Simpson o.O

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyÇarş. Haz. 04, 2008 2:23 am

Dayrnt halen böceği serçe parmağının üstünde tutuyordu. Çimlere çıkınca böcek güneş yüzü görünce. Küçük ve nadir kanatları kırpıştırdı. Uzun zamandır güneş yüzü görmediği belliydi. Toprağın altı karıncaların istilasına uğramış gibi gözüküyordu. Dayrnt bir böceğe bir de etraftakilere bakıyordu. Birisine hediye etmiyecekti. Hayvanları niye süs eşyası olarak kullansın ki. Gözleri elmas gibi parlıyordu. Bir elmas bulabilseydi keşke. Ne kadar değerliydi. Güzel taşlara değer verirdi Dayrnt. Bu arada okulda çalışkan bir öğrenci olmuştu. Tabi bazı sorular onun başında zır dönüp, duruyordu.. Bu böcekten bulabilmek kolay değildi tabi.

Dayrnt böceği kaçmaması için temkinli bakışlarla duruyordu. Bir kere olsun ayağı yere takılmıştı. Dayrnt düşüyordu. "Of" sesi dökülü verdi ağzından. Neyse ki bişiyi yoktu. Kurtulmuştu. Önüne bakmadığı için kendisine zarar vericekti neredeyse. Önüne daha dikkatli bakıyordu. Biraz terlemişti. Korkmuştu. Küçük bişiy olsa bile korkmuştu. Büyük kafasına bir ağ gibi yapışmış saçları iyice bir dalgalanıyordu. Acaba göl kenarında yüzülüyor muydu? Dayrnt bu aralar hiç yüzmemişti. Halbuki her zaman yüzerdi. Bu onun en sevdiği spordu. Ve her yerini çalıştırıyordu. Mugglelar her gün yüzüyordu. Onları sevmiyordu. Fakat onların çalıştığı şeyler dikkat çekiciydi. Zeki oldukları her halden belliydi. Dayrnt büyüyünce çok büyük işler becericekti.. Doktor

Ashlee Simpson
Ashlee Simpson

Kadın

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyÇarş. Haz. 04, 2008 2:24 am

Tamam canım doktorluğa alındın !
Ashlee Simpson
Ashlee Simpson

Kadın

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyÇarş. Haz. 04, 2008 3:02 am

Bir doktor daha alınacaktır ! Hemşire ise 3 tane daha Smile
Alexis Simpson
Dükkan Sahibi/Hemşire
Dükkan Sahibi/Hemşire
Alexis Simpson

Kadın
Rp Partneri : Aranıyor!

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPerş. Haz. 05, 2008 7:52 am

Alexis bugün kankasıyla gizli bahçede buluşacakları için biraz heyecanlıydı.Gizli bahçe esrarengiz ve çok güzel bir bahçeydi.Her türlü çiçeğin bulunduğu yemyeşil bir bahçeydi.Buraya sadece belirli kişiler geldiği için her zaman güzelliğini korumuştu.

Alexis hazırlandıktan sonra Gizli Bahçenin olduğu bölgeye doğru yürümeye başlamıştı.Bahçeye geldiğinde önüne durup o özel sözleri söyledi ve önünde bir kapı belirdi.Kapıdan içeri adımını attığı anda içerideki o güzel çiçek kokuları Alexis'sin yüzünü okşadı ve Alexis hemen içeri girdi.

Bahçede koşturarak ilerlemeye başladı.Ağaçların üstünde kuşlar ötüyor ve çiçekler sanki herkese gülüyordu.

Alexis bu güzelliklerin arasında dolaşırken buluşacakları yere doğru ilerlemeye karar verdi.
Büyük meşe ağacının altında buluşacaklardı.
Alexis ağacın yanına geldiğinde ağacın büyüklüğüne baktı.Ağaç devasa bir şeydi.Alexis hemen altına oturup elindeki çiçeği koklayama başladı.

Çiçeği koklarken etrafını seyrediyor ve manzara karşısından büyüleniyordu.Alexis içinden;
"Acaba burdan daha da güzel bir yer var mıdır?"
diye sordu ve hemen kendi kendine cavap verdi;
"Buradan daha güzel bir yer olacağını sanmıyorum.Burası harika bir yer."
dedi ve arkadaşlarını beklemeye başladı.
http://gercekdurmstrang.turkforumpro.com/
Lily C. Jemkins
Lily C. Jemkins

Kadın
Rp Partneri : Jesse McCartney

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPerş. Haz. 05, 2008 7:53 am

Tamamdır.Hemşiresin canım Smile
James Daniel Black
Doktor
Doktor
James Daniel Black

Erkek
Rp Partneri : ...

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPerş. Haz. 05, 2008 8:53 am

James Bakanlık’ta işini henüz bitirmişti. Bugün de bitti diye düşündü. Belçika ile ilgili raporları düzenledi ve yarın sabah Bakan’ın masasına bırakmak için dolabın en üst rafına koydu. Tam o sırada Zümrüdüanka Yoldaşlığı üyeleri tarafından kullanılan aynalar ısınmaya başladı. Aynasını çıkardı ve asasıyla tıkladı. Aynada bir yüz belirdi. “Londra’da Ölüm Yiyenler Muggle’lara saldırı düzenliyorlar. Bütün Yoldaşlık üyelerinin o bölgeye gelmesi gerekmektedir” James tam sırası diye mırıldandı. Hemen üstüne pelerinini attı, gözlerini kapadı ve Londra’ya buharlaştı.

Saat gece yarısını geçmişti. James elinde asasıyla dikkatlice bomboş muggle sokağında ilerliyordu. Rüzgardan saçları ve pelerini uçuşuyordu. Etrafın sessiz olması onu ürkütüyordu. Çok mu geç kaldım diye kendi kendine söylendi. İyice endişelenmeye başlamıştı. Yan sokağa döndü ve çatışmanın iyice alevlendiği yeri buldu. Kollarını sıvadı, asasını kaldırdı ve o anda iki kişiyle mücadele eden Arthur’un yardımına koştu. Asasını salladı ve “Petrificus Totalus” diye haykırdı. Ölü yiyen kaskatı geriye doğru devrilirken Arthur ikinci ölüm yiyeni halletti. Hemen arkasındaki ölüm yiyen “AVADA KEDAVRA” diye böğürdü. James tam zamanında kendisini yere attı. Büyünün saçlarını sıyırdığını hissetti. Öfkeden deliye dönmüştü. Hızlı bir şekilde ayağa kalkıp asasını doğrulttu ve, “Al bakalım seni sersem, AVADA KEDAVRA” diye bağırdı. Büyü ölüm yiyeni tam suratından vurmuştu. “O büyü öyle yapılmaz böyle yapılır” diye sinirlice gülümsedi.

İşler iyiye gidiyordu. Dört bir yandan Yoldaşlık üyeleri cisimleniyordu. Artık savaşın bittiğini anlayan ölüm yiyenler yaralı arkadaşlarını bırakıp kaçmaya başladılar. Yoldaşlık Yaralıları sorgulamak üzere karargaha doğru yol alırken James de bu yorucu günün ardından evine gitti.

Not:Başka bir site için yaptığım rp kabul etmezseniz başkasını yapabilirim.
http://vampire-school.turkforumpro.com
Lily C. Jemkins
Lily C. Jemkins

Kadın

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPerş. Haz. 05, 2008 8:54 am

Tamam.Alındın,doktorsun Smile

Doktor alımları bitmiştir.2 tane daha hemşire alınacaktır.
Eleonora Elicia Jemkins
Dükkan Sahibi/Hemşire
Dükkan Sahibi/Hemşire
Eleonora Elicia Jemkins

Kadın
Rp Partneri : yok

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPerş. Haz. 05, 2008 11:38 am

Hermonie kardeşi Ece nin Hermonieyi uyandırma palanı üzerine Hermonie Vanessa ve Eceye bir plan hazırladı..EcE nazın ve vanessa nın palnla ilgili hçbir şeyden haberi yoktu..Hermonie yüzünü yıkadı..Kardeşlerini yüzüne bakarak'' planınız güzel işledi '' dedi.Sessiz sessiz '' ama inan ki benim kisi çok gülünç olucak ''dedi..

Ece Naz ve vanessa '' bişey mi söyledin Hermonie '' dediler..Hermonie kardeşlerinin yüzüne bakarak '' yoo yok ben bişey söylemedim '' dedi.Sihirle üstünü değiştirdi.Vanessa ve Ece odadan dışarı çıkmışlardı..Vanessa ve ece odanın dışındayken Hermonienin odasından çığlık koptu..Oda ne Hermonie yere düşüp bayılmıştı..(TABİİKİ NUMARA)Vanessa ve ece hermonieyi öyle görünce yanına koştular Hermonie kapıyı sihirle kapatarak ayağı fırladı..Asasını kardeşlerine doğru uzattı .

.Vanessa ve ece '' ne yapıyorsun Hermonie ''dediler..Hermonie onlara gülerek inanın çok güleceksiniz ''dedi..Asasıyla kızlara ''talantellegra''dedi.kızlaraın ayakları bağlanmıştı ve yatağın üsütüne düşmüşlerdi..Hermonie vaneessa ve eceye yaklaşarak gıdıklamaya başladı...Kızlar öyle gülüyorlardı ki...Hermonie kızalra bakarak "bence bu size yeter eğer beni yine aynı şekilde uyandırısanız daha kötüsü olabilir dedi..
Lily C. Jemkins
Lily C. Jemkins

Kadın

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPerş. Haz. 05, 2008 11:40 am

Alındın canım.Bir hemşire daha.
Doutzen Rose Kroes
Kantin Görevlisi
Kantin Görevlisi
Doutzen Rose Kroes

Kadın

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyCuma Haz. 06, 2008 2:11 am

Yatağına yatmış tavanındaki muggle yapımı sadece geceleri parlayan yıldızları seyrediyordu. Hava yeni yeni ağarıyordu. Bütün gece uyumamış olan Rose’un ise gözlerinden uyku akıyordu. Gözlerinin altında bir gecede oluşan uykusuzluğun izleri vardı. Gece apar topar hastaneye götürülen kardeşini düşünerek uyumamaya çalışıyordu. Açık olan penceresinden içeri sızan ışıklar gözlerine vuruyor, yanağını okşuyordu. Bir süre daha kıpırdamadan yattı Rose. Ama gözlerini açık tutamıyordu artık. Penceresinden içeri sızan ışıklarınsa hiçbir faydası olmuyordu.

Kalktı ve odasında bulunan küçük ama şirin banyosuna doğru yürüdü. Kapısını açtığında burnuna çarpan güzel koku muggle yapımı bir koku püskürtücüden geliyordu. Annesinin muggle olması evlerinde bir çok muggle yapımı eşya bulunmasının önünü açmıştı.

Lavaboya doğru yere bakarak yürüdü. Yaklaştığında kafasını kaldırdı. Lavabonun tam üstünde bulunan aynada kendi yansımasına bir an bakıp yüzünü yıkamaya başladı. Yüzünü yıkadıktan sonra tekrar baktı kendi yansımasına. Aynada çökmüş gözler, eskiden sevimliymiş ama bunu kaybetmiş gibi görünen bir yüz, umutsuz bakışlar görüyordu.

Arkasına döndü. Banyonun kapısına doğru ilerlemeye başlamıştı. Uykusu biraz hafiflemişti ama bu seferde açlıktan başı dönüyordu. Tam kapının kolunu tutarken kaydı ve dirseğinin üzerine düştü.

"Ah! Kahretsin! Seni ahmak kapı tokmağı!"diyerek bağırdı.

Kantin Görevlisi
Jesse J. McCartney
Okul Müdürü
Okul Müdürü
Jesse J. McCartney

Erkek
Rp Partneri : Lily C. Jemkins

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyCuma Haz. 06, 2008 2:13 am

Kabul Edildi.
Ashley V. Jemkins
Hemşire
Hemşire
Ashley V. Jemkins

Kadın
Rp Partneri : **bilmem**

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 1:36 pm

Vanessa odasında gizemli kitabı ararken hermonie içeri girdi.
hermonie:
-Vanessa ne arıyorsun dedi.

Vanessa:
-kolyemi kaybettim onu arıyorum.dedi çinkü hermonie'nin o kitap'tan haberi yoktu.Vanessa içinden lanet olsı kiteb nerdesin dedi.

hermonie:
-Tatlım sen bana birşeyler anlatman gerekmez mi? diye soru yöneltmişti.

Vanessa:
-Ne gibi mesela diye soru yönelti.
hermonie:
-mesela bu gizemli kitap gibi olmasın!!!

Vanessa:
-nerden buldun o kitabı kapağını açtın mı?

Hermonie :
-evet açtım dokundum hatta kötü rüyalar gördüm.demişti.

Vanessa:
-yapmasaydın hermonie ben o kitabı kimse elemeden göle atmam lazımdı.
hermonie vanessa'ya soru yönelti:
-peki vanessa bu kaitabı nerden buldun? dedi.

vanessa :
-bu kitabı lee'nin odasında buldum. kötü kitaptı ben onu aldım lee görmeden göle atcaktım bugün.çünkü:Lee o kitaba baktığında kötü oluyordu.Bende dedim bu kitaptan kurtulamazmısın dedim.Lee bir tek yolu var bu kitabı biri göl'e atmsı lazım bana ver ben atarım dedim.Olamaz dedi.Ben de kitabı sesizce aldım. hermonie bana yardım et bu kitabı göle atalım lütfen dedi.

hermonie :
-tmm cnm hadi gel atalım şu lanet kitabı dedi.
vanessayla ile hermonie kitabı göle atmak için odadan ayrılmışalrdı...
hermonie nin yaptığı rp nin devamını getirdim.
Ashlee Simpson
Ashlee Simpson

Kadın

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 2:00 pm

Rp'ni biraz daha genişletmelisin diye düşünüyorum canım.Yine de alındın...

Hemşire alımları bitmiştir.Diğer meslekler için rp yapmanıza lüzum yok ! Kantin görevlimiz de var...
Lily C. Jemkins
Lily C. Jemkins

Kadın

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 2:00 pm

Ashlee Simpson demiş ki:
Rp'ni biraz daha genişletmelisin diye düşünüyorum canım.Yine de alındın...

Hemşire alımları bitmiştir.Diğer meslekler için rp yapmanıza lüzum yok ! Kantin görevlimiz de var...

Profesörlük için rp gerekmez mi Ashlee ?
Ashlee Simpson
Ashlee Simpson

Kadın

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyC.tesi Haz. 07, 2008 2:01 pm

Aa doğru profesörlüğü tamamen unuttum Smile Profesörlük için yapılsın Smile
Harry Potter
Tiyatro Öğretmeni
Tiyatro Öğretmeni
Harry Potter

Erkek
Rp Partneri : Yok

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPaz Haz. 08, 2008 2:55 am

Öğretmen - Tiyatro

Bir gün Harry sokakta almış başını yürürken, etrafta dolaşan Ruh Emicilerin soğuğunu fark etti. Ve asasını çekti. Etraftaki sokak lambaları donmuştu. Çöp kutusundan bir kedi miyavlayarak çıktı. Sokak lambaları soğuktan çatlamıştı. Bu yüzden de etraf loş karanlık oldu. Harry mırıldanarak:
“Ruh Emiciler” dedi.
Fakat o mırıldanmadan tam bir saniye önce etrafını Ruh Emicilerle dolmuştu. Asası hazırdı ve:
“EXPECTO PATRONUM” diye haykırdı.
200 Ruh Emici ışıklı çatal boynuzlu geyikten etkilenmiş ve etrafa kaçışmıştı. Harry etrafa baktı ve üşüdüğünü fark etti. Sonra cebine koyduğu asasını geri alarak şöyle söylendi:
“Incendio”
Şimdi asaya etrafa zik zak çizerek yön veriyordu. Az sonra buzların eridiğini fark etti. Fakat sokak lambalarındaki ışıklar hala yanmamıştı. Soğuk bir yana sıcakta lambalara zarar vermişti.
“Sanırım eve ışıksız gideceğim. Hemen bir ışık büyüsü yapmalıyım.” dedi.
Loş ışıkta asasını alarak:
“Lumos” diye haykırdı.
Sonra eve doğru yürümeye başladı. Etrafa su fışkırtan fıskiyelerin sesi her tarafa yayılmıştı. Arabalar her tarafı doldurmuştu.
“Mugglelar ve onların modern buluşları” dedi.
Lily C. Jemkins
Lily C. Jemkins

Kadın

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPaz Haz. 08, 2008 3:28 am

Alındın.
Clemencé Helen Copenhaghe
Hemşire
Hemşire

Kadın
Rp Partneri : yok.

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPtsi Haz. 16, 2008 3:57 am

Ben Tiyatro Profesörü Olmak istiyorum=)
Jesse J. McCartney
Okul Müdürü
Okul Müdürü
Jesse J. McCartney

Erkek

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPtsi Haz. 16, 2008 4:01 am

Canım onun için örnek rp yazman gerekio...
Hemşire
Hemşire

Kadın
Rp Partneri : yok.

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPtsi Haz. 16, 2008 4:08 am

Soğuk.

Yerler buz tutmuştu. Yürüncek yer yoktu. Her yer kapkaranlıktı. Sadece o vardı. O tanıdığığım biriydi. Evet yanına gidecektim, taaki dieri gelene kadar, elinde bir poşet vardı. Siyahtı... Aldı eline, önce baktı.

Bu senin mi?

Evet, şimdi konuşma...
Jesse J. McCartney
Okul Müdürü
Okul Müdürü
Jesse J. McCartney

Erkek

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPtsi Haz. 16, 2008 4:12 am

Çok kısa ama düzeltirsin heralde yakında... Tamam tiyatro öğretmenisin:D
Lily C. Jemkins
Lily C. Jemkins

Kadın

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyPtsi Haz. 16, 2008 6:07 am

Helen,canım başka bir profesörlük seç.Tiyatro profesörü zaten mevcut.
Hermione Granger

Hermione Granger

Kadın
Rp Partneri : yok

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptySalı Haz. 24, 2008 8:27 am

Hermione o gün çok heyecanlıydı.Hemen öğrencilerle tanışmak istiyordu.Saçını toplayıp,odasını toplamak için:
_DERLETOPLA dedi.
İçerisi toplanmıştı.Ayakkabılarını giyerek odadan çıktı.Dışarıda eğlenen çocuklar vardı.Hermione çocukluğunu hatırladı.Bu okuldaki çocukluğunu düşündü.Hayallere daldı.

HOGWARTS'A İLK GELİŞ

Hermione trene bindi.Kendine ait bölümü buldu ve oturdu.Yanında iki çocuk vardı.Bunları tanımıyordu.Ama bavullarının üzerine bakınca kimler olduğunu biliyordu.Mr.Potter ve Mr.Weasley'di bunlar.Hermione:
_Merhabadedi.
Mr.Potter:
_Merhaba,ben Harry Potterdedi.
Mr.Weasley:
_Merbaha,ben Ron Weasleydedi.
Hermione:
_Bende Hermione Grangeranıştığıma memnun oldum.İlk mi geliyorsunuz?dedi.
Mr.Potter:
_[color=blue]Evet seninde öyle galiba.dedi.Aniden içeri iki kişi girdi.Birbirlerine çok benziyolardı.
Mr.Weasley:
_Bunlar benim abilerim George-Fred Weasley ikizlerdir ve ailenin en şakacılarıdır.dedi.
George ve fred zorla Hermione'ye bi şeker verdiler.5 dk sonra Hermione'nin yüzü şişmeye başladı.Neyseki 5 dk sonra geçmişti.
Bir öğrenciyle çarpıştı ve hayallerinden uyandı.

resim veya boş olan öğretmenliklerden biri
Ashlee Simpson
Ashlee Simpson

Kadın

Okul İçi Meslekler Empty
MesajKonu: Geri: Okul İçi Meslekler   Okul İçi Meslekler EmptyÇarş. Haz. 25, 2008 5:23 am

Resim olabilir Smile

Okul İçi Meslekler
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-